duży narożnik do pokoju

W dzisiejszych czasach narożniki coraz częściej zastępują tradycyjne kanapy oraz sofy. Jedną z przyczyn jest oszczędność miejsca. Pomimo tego, iż mogłoby się wydawać, że duże narożniki do salonu zajmują więcej miejsca i w małej przestrzeni nie znajdą one zastosowania, to po zapoznaniu się z dostępnym na rynku asortymentem, można stwierdzić, iż mają one podobne wymiary do sof oraz kanap, a zapewniają one więcej miejsc siedzących dla gości. Ich łamany kształt ma jeszcze jedną ogromną zaletą, umożliwia komfortowe rozmowy w gronie rodziny oraz przyjaciół.

Ważnym aspektem jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, duże narożniki z funkcją spania świetnie sprawdzą się w niewielkich salonach, gdzie nie sposób zmieścić dodatkowe krzesła czy fotele. Pomimo masywnego wyglądu narożnik pozwoli ograniczyć ilość niezbędnych mebli oraz zwiększyć powierzchnię wolnej przestrzeni. Dodatkowym atutem jest zapewnienie miejsca do spania dla gości.

Duży narożnik do pokoju możemy nabyć w zależności od potrzeb jako prawostronny, lewostronny lub w kształcie litery U. Umożliwia to dostosowanie mebli do kształtu i wymiarów pomieszczeń, a także naszych potrzeb i preferencji. Duże narożniki do salonu są również dostępne w postaci modułowej, co pozwala na dokonanie zmian układu podczas remontu lub spotkań.

Duży narożnik do salonu

Duże narożniki z funkcją spania doskonale sprawdzą się w przypadku małych mieszkań a także wizyt nocnych. W trakcie dnia pełnią one funkcję siedziska, natomiast prosty mechanizm pozwala na ich szybkie przeistoczenie w wygodne łózko. Wiele modeli posiada specjalny pojemnik na pościel, co jest ogromną zaletą, przede wszystkim w przypadku małych mieszkań. Gdy narożnik nie jest wykorzystywany na co dzień jako miejsce do spania, wówczas skrzynia może zostać użyta do przechowywania wszelkiego rodzaju rzeczy pozasezonowych.

Duży narożnik do pokoju jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli cenimy sobie komfort i wygodę. Pod tym względem jest on dużo lepszym rozwiązaniem niż sofa i kanapa. Podczas czytania książki czy oglądania telewizji, mamy możliwość swobodnego wyciągnięcia się, a niektóre modele są również wyposażone w specjalne podnóżki lub pufy, zwiększające dodatkowo komfort użytkowania narożnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here