Pomadka chroniąca usta zimą

Usta zimą wymagają specjalnej ochrony, gdyż szybko stają się spierzchnięte i suche. Efekt ten potęgują niekorzystne warunki pogodowe, klimatyzacja oraz zanieczyszczenia powietrza, które w tym okresie szczególnie negatywnie wpływają również na kondycję skóry ust. Dlatego warto o nie zadbać, wybierając skuteczną pomadkę ochronną zawierającą olej z wiesiołka oraz masło Shea. Poznaj zalety unikalnego kompleksu OleaSheaButter opartego na tych dwóch składnikach.

Właściwości masła Shea i oleju z wiesiołka w pomadce ochronnej

Masło Shea to jeden z kilku naturalnych kosmetyków, po który warto sięgnąć pragnąc zadbać o piękną i zdrową skórę. Należy zauważyć, że masło to doskonale nawilża, pielęgnuje i leczy skórę. Zawiera jednocześnie w swoim składzie wiele cennych składników, jak: witaminę E oraz A, fitosterole i wiele innych. Natomiast olej z wiesiołka jest uznawany za bardzo bogate i naturalne źródło substancji budulcowych skóry. Wiele prozdrowotnych właściwości w tym oleju zostaje zachowanych, ponieważ uzyskiwany jest w metodzie tłoczenia na zimno. Nic dziwnego, że obie te substancje coraz częściej wykorzystywane są w produkcji kosmetyków.

Oeparol Everyday to pomadka pielęgnacyjna, której formuła oparta jest na kompleksie OleaSheaButter. W jego składzie należy wyróżnić unikalne połączenie dwóch wspomnianych substancji, mianowicie masła Shea oraz oleju z nasion wiesiołka.

Naturalna pomadka nawilżająca – kiedy i dlaczego warto ją stosować?

Pomadkę Everyday należy stosować doraźnie, czyli w razie konieczności. Dlatego w tym przypadku warto uwzględnić indywidualne potrzeby, jak i pojawiające się problemy w okolicy skóry ust. Dlaczego jednak powinno się sięgnąć po produkt Oeparol?
Pomadka nawilżająca zawierająca kompleks OleaSheaButter działa na skórę ust na kilku płaszczyznach, mianowicie:

  • chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, jak klimatyzacji, panujących warunków pogodowych (mróz, wilgoć, wiatr) oraz zanieczyszczeń;
  • odpowiednio natłuszcza oraz nawilża usta, dzięki czemu zapobiega ich pierzchnięciu oraz przesuszaniu;
  • przeciwdziała podrażnieniom ust, odżywia oraz przyspiesza regenerację popękanego naskórka.

Pomadka ta posiada wiele zalet, wśród których należy wymienić również zawartość wysokiej jakości składników naturalnych. To dzięki dwóm substancjom, jakimi są masło Shea oraz olej z nasion wiesiołka jest to bardzo skuteczny produkt ochronny. Pomadkę Everyday poleca się szczególnie osobom, które mają skórę wrażliwą, alergiczną oraz suchą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here