Oczyszczanie wodorowe skóry – innowacyjna metoda, natychmiastowy efekt

0
763

Jednym z elementów właściwej pielęgnacji skóry twarzy jest jej regularne oczyszczanie. Pory zatykają się w kontakcie z zewnętrznymi zanieczyszczeniami oraz produkując sebum. Zaniedbania w tym zakresie mogą prowadzić do nagromadzenia zaskórników i efektu zmęczonej cery. Oczyszczanie wodorowe to nowa metoda – bezbolesna i bezinwazyjna, której korzyści widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Na czym to polega?

Oczyszczanie wodorowe opiera się na wnikaniu małej masy wodorowej w głąb skóry, niezwykle głęboko. Cały zabieg polega na polewaniu twarzy strugami wody bogatej w aktywny wodór, pod wysokim ciśnieniem. Działanie wodoru wzmacnia impuls elektryczny, podawany w celu otwarcia kanalików w skórze.

Wskazania do oczyszczania wodorowego

Z oczyszczania wodorowego mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy pragną poprawić wygląd swojej skóry. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku:

  • cery trądzikowej, pokrytej zaskórnikami, wymagającej gruntownego oczyszczenia,
  • cery zmęczonej, starzejącej się, odwodnionej,
  • cery wrażliwej, naczynkowej, przebarwionej.

Cały proces pozwala na wnikliwe wprowadzenie substancji aktywnej do wnętrza skóry, dzięki czemu staje się ona nie tylko oczyszczona, ale i świeża oraz promienna. Cera nawilża się, dotlenia, wygładza i staje się bardziej elastyczna. Osoby z nadmiernie tłustą cerą mogą spodziewać się zmniejszonej produkcji sebum, a te z cerą naczynkową – uszczelnienia naczynek. Dzięki temu, że oczyszczanie wodorowe neutralizuje wolne rodniki i hamuje starzenie na poziomie komórkowym, maszyna umożliwia przeprowadzenie zabiegów odmładzających.

Zakup sprzętu

Zabieg oczyszczania wodorowego stał się hitem w salonach kosmetycznych. Żeby nadążyć za trendami, warto zaopatrzyć swój gabinet w urządzenie kosmetyczne najnowszej generacji, umożliwiające klientom doświadczenie tej skutecznej metody. Na stronie sklepu https://attre.eu/urzadzenia-kosmetyczne/oczyszczanie-wodorowe dostępne są profesjonalne urządzenia o różnych parametrach technicznych, które pozwalają na przeprowadzanie bezbolesnych zabiegów kompleksowego oczyszczania we własnym salonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here