Nowoczesne technologie przeszczepu i transplantacji włosów

Łysienie bywa bardzo nieprzyjemnym zjawiskiem dla osób, które dotyka. Całkowicie łysym nie każdy chce być i nie każdemu jest z tym do twarzy, szczególnie kobietom. Medycyna od lat zmaga się z tym problemem, jednak ostatnio na Śląsku, a ściślej w Katowicach zaproponowano pacjentom nowy wymiar leczenia.

Transplantacja włosów Katowice – przy pomocy robota

Klinika transplantacji w Katowicach jest w posiadaniu super nowoczesnego robota, sprowadzonego z USA, który pomaga w zabiegach przeszczepu włosów. Jego dokładność i precyzja pozwala na przeprowadzenie wnikliwych analiz, skąd najlepiej jest wziąć przeszczepy, jak ich dokonać oraz gdzie trzeba je umiejscowić. Dzięki temu każdą transplantację włosów Katowice mogą ogłosić spektakularnym sukcesem. Dlatego też przeszczep włosów Śląsk oferuje w swoich reklamowych katalogach i jest przykładem miejsca, gdzie szczególnie pomoc mogą znaleźć osoby, które dotknął problem łysienia.

Na czym polega przeszczep włosów?

Zabieg transplantacja włosów Katowice w dużej mierze opiera się na tym, że zostaje dokonany przeszczep zdrowych mieszków włosowych w miejsca wyłysiałe. Robot pomaga przeprowadzić taki zabieg w sposób mało inwazyjny, dokładny, bez pozostawiania jakichkolwiek śladów ingerencji. Oznacza to, że osoba po zabiegu może cieszyć się naturalnymi włosami, a czas rekonwalescencji nie jest zbyt długi.

Przeszczep włosów Śląsk Katowice, jakie są efekty?

Efekty przeszczepu włosów najnowocześniejszą metodą są naturalne i stałe. Podczas samego zabiegu, przeprowadzanego przy pomocy robota, pacjent odczuwa mniejszy ból i mniejszy dyskomfort. W ogóle nie ma blizn, które mówiłyby o przeprowadzonym zabiegu. Mówi się także, że ta metoda przeszczepu włosów przenosi zabiegi na wyższy poziom i będzie prawdziwą przyszłością transplantacji włosów.

Sztuczna inteligencja

Całe działanie robota, który bierze czynny udział przy przeszczepie włosów, opiera się na algorytmie sztucznej inteligencji. Jest to innowacja i bardzo duży krok w przyszłość. Tego typu zabieg przeprowadzany jest z bardzo dużą dokładnością, w bardzo szybki i bezproblemowy sposób. Wynalazcy nowoczesnej wersji robota Artas zadbali również o komfort pacjenta, który rozsiada się w wygodnym fotelu, a pracujący robot cicho i sprawnie wykonuje swoje zadanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here