Mleko i jego przetwory od najlepszych producentów

Współczesne spółdzielnie mleczarskie to zaawansowane technologicznie kombinaty przemysłowe, które zajmują się przetwórstwem mleka na różne produkty. Z roku na rok ich wybór jest coraz większy, dostosowany do potrzeb i gustów klientów. Otrzymują oni codziennie mleko przetworzone według najnowszej technologii produkcji, zdrowe, smaczne, z długim okresem przydatności do spożycia. Z mleka wyrabia się produkty mleczne, jak sery, jogurty, kefiry, desery mleczne z wsadem owocowym lub bez, z dodatkiem aromatów, które podnoszą wartości kulinarne produktów. Klienci posiadający problemy gastryczne, nie trawiący cukru mlecznego mogą wybrać sobie mleko i jego przetwory bez laktozy. Spółdzielnie mleczarskie codziennie dostarczają swoim klientom szeroki asortyment mleka i nabiału w różnej postaci.

Nowoczesne spółdzielnie mleczarskie

W Polsce funkcjonuje wiele okręgowych spółdzielni mleczarskich OSM. Wśród nich wyróżnia się Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw https://www.krasnystaw.eu/pl. Przetwory mleczne pochodzące z OSM Krasnystaw znane są w każdej miejscowości. Wciąż cieszą się uznaniem klientów, którzy chętnie je kupują i spożywają. Popyt na mleko i nabiał z Krasnegostawu motywuje producenta do podnoszenia jakości swoich wyrobów i poszerzania oferty.  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie współpracuje z ponad 2 tysiącami dostawców mleka. Stanowi ono bazę do wyrobu wszystkich produktów mleczarskich, które następnie trafiają do sklepów w Polsce i na rynek zagraniczny. W ciągu kilku dekad zakład OSM Krasnystaw stał się liderem na rynku spożywczym. Produkty pochodzące z Krasnegostawu są powszechnie szanowane i uznawane przez klientów polskich i zagranicznych. W celu zaspokojenia wyrafinowanego gustu konsumentów OSM Krasnystaw stale wprowadza na rynek nowości, chcąc zaspokoić różne gusty klientów.

Produkty mleczne dla każdego

Mleko i jego wyroby powszechnie nazywane nabiałem przeznaczone są dla różnych kategorii klientów: dorosłych, młodzieży, dzieci, seniorów, osób z różnymi schorzeniami. W trosce o najmłodszych OSM Krasnystaw produkuje smakowe jogurty i kefiry z wsadem owocowym, również naturalne oraz desery mleczne, których wartość odżywcza i walory smakowe zaspokajają gust młodych konsumentów. Osoby starsze – dorośli i seniorzy oraz chorzy, którzy nie tolerują laktozy, mają do wyboru masło, mleko, kefiry, jogurty i śmietanę pozbawione tego cukru mlecznego. Przez to są one lżej strawne i nie powodują dolegliwości żołądkowo-jelitowych.

OSM  Krasnystaw to produkty spełniające wymogi wyrobów najwyższej jakości, zdrowe, o dużej wartości odżywczej i kulinarnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here