Program do fakturowania

Przedsiębiorcy, decydujący się na założenie własnej firmy na początku swej drogi muszą postawić przed sobą niezwykle ważne pytanie: którą księgowość wybrać – tradycyjną czy online? Wszyscy bowiem zdają sobie sprawę, że nie sposób zarządzać własną firmą bez precyzyjnie i właściwie prowadzonej księgowości. Dopełnienie wszelkich obowiązków związanych z dokumentacją jest kluczem do prawidłowego funkcjonowania firmy. Swobodny dostęp do nowoczesnych technologii, łatwość i szybkość ich użytkowania sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na księgowość online. To idealne rozwiązanie dla osób samozatrudnionych oraz mikro i małych przedsiębiorców, chcących mieć wszystko stale pod kontrolą.

Czym jest księgowość online i jaka jest jej charakterystyka?

Księgowość internetowa zawiera w sobie cały szereg narzędzi księgowo – finansowych, które są niezwykle ważne przy prowadzeniu własnej działalności, i z których przedsiębiorca korzysta niemal każdego dnia.

Jakie funkcje zawiera księgowość online?

Księgowość online jest bardzo prosta i wygodna, bowiem o każdej porze dnia i nocy można mieć wgląd do firmowych dokumentów. W każdej chwili można je wydrukować i mieć możliwość swobodnej analizy danych. Ten rodzaj księgowości dedykowany jest osobom, ceniącym mobilność i wygodę oraz niewygórowaną cenę usług. Należy także zaznaczyć, że ten rodzaj księgowości jest bardzo bezpieczny. Poufne dane są ściśle chronione przed wyciekami i dostaniem się w niepowołane ręce. Ważne jest również to, że zawsze można liczyć na merytoryczne wsparcie ekspertów, chętnie służących pomocą. Uogólniając – księgowość online to wiele przydatnych funkcji i narzędzi w jednym, spójnym systemie

księgowość online

Oprogramowanie do fakturowania

Wśród najważniejszych należy wymienić: rozliczanie podatków i składek ZUS, możliwość prowadzenia ewidencji i amortyzacji wyposażenia i środków trwałych, moduł kasa/bank zintegrowany z bankowością. Oprócz tego wyposażona jest w program do fakturowania i wystawiania CMR, zawiera moduł finansowania zintegrowany z faktoringiem online czy system przetwarzania danych OCR. Oprócz tego system zapewnia możliwość generowania deklaracji elektronicznych i raportów. Istnieje także możliwość prowadzenia dokumentacji związanej z użytkowaniem pojazdów. Księgowość online wFirma pozwoli Ci na samodzielne i skuteczne prowadzenie księgowości. Program zawiera cały wachlarz wyżej wymienionych funkcjonalności i jest na bieżąco aktualizowany w oparciu o zmieniające się przepisy. To nie tylko doskonały program do fakturowania w aż dziewięciu językach, ale i miejsce, pozwalające zarządzać firmą w oparciu o pomoc ekspertów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here