Jaki tort na urodziny dla dzieci

Mówi się, że o tym, jak szybko płynie czas, człowiek dowiaduje się dopiero, gdy zostaje rodzicem. Jest w tym ziarenko prawdy. Dzieci rosną w zastraszającym tempie, a rodzice dokładają tylko kolejne świeczki do urodzinowych tortów. Jak zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka? Jest na to kilka sprawdzonych sposobów.

Pomysły na fajne urodziny dla dzieci

Biorąc się za organizację przyjęcia urodzinowego dla pociechy, warto mieć na uwadze, że dzieci znacznie bardziej wolą doświadczać niż otrzymywać materialne prezenty. Oczywiście, zdarza się, że maluch wymarzy sobie coś konkretnego na urodziny Dla dzieci jednak znacznie większą przyjemność sprawia czas spędzony z bliskimi, poświęcony tylko jemu.

W dniu urodzin można zabrać malucha w jakieś wyjątkowe miejsce. Może być to park rozrywki, aquapark albo tor saneczkowy – jeśli urodziny wypadają zimą. Wyprawa z tatą czy wybranie się nad jezioro z mamą, zdecydowanie bardziej utkną w pamięci dziecka, niż otrzymanie kolejnej plastikowej zabawki. Oczywiście, warto również zorganizować przyjęcie urodzinowe.

Planowanie przyjęcia urodzinowego – krok po kroku

Pierwszym krokiem w planowaniu urodzin dla dzieci, jest sporządzenie listy zaproszonych. Warto zaprosić zarówno rodzinę, jak i znajomych jubilata. Można te dwie imprezy zorganizować osobno, albo wyprawić je wspólnie, tego samego dnia. Data to oczywiście kolejny istotny aspekt organizacji urodzin. Fajnie wybrać weekend, który będzie pasować największej liczbie gości.

Menu to kolejny dyskusyjny temat. Warto rozplanować takie dania, które pasować będą większości gości. Wygodną opcją jest zamówienie po prostu cateringu, albo zorganizowanie imprezy w restauracji. Jeśli na urodzinach pojawi się dużo dzieci, powinno się zorganizować dla nich kącik przekąsek.

Jaki tort zamówić na urodziny dla dzieci?

Urodzinowe przyjęcie nie może obejść się bez tortu. W dzisiejszych czasach zamówić można prawdziwe słodkie arcydzieła. W większości miast i miasteczek funkcjonują cukiernie, które realizują tego typu zamówienia.

Popularne stały się ostatnio torty zdobione masą cukrową, z której stworzyć można niemal każdą figurkę czy postać. Nie ma więc problemu, aby zamówić tort w temacie przewodnim Świnki Peppy, Binga czy Psiego Patrolu.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here