Sprzątanie grobów Gdynia? Zaufaj profesjonalistom!

0
429

Często bywa tak, że nie możemy osobiście zająć się pomnikiem ważnej dla nas osoby: nie pozwala na to kondycja fizyczna lub po prostu mieszkamy za daleko. Z myślą o ludziach z takimi problemami powstała firma oferująca sprzątanie grobów. Gdynia znajduje się w głównej sferze ich działalności. Jak to wygląda cenowo? Co obejmuje usługa?

Usługa sprzątania grobów Gdynia

Sprzątanie grobów Gdynia obejmuje bardzo szeroki zakres świadczonych usług. Na co możemy liczyć decydując się na takie rozwiązanie?

 • Omiatanie nagrobka z pyłu, piasku, kurzu oraz uschniętych liści

 • Mycie nagrobka przy użyciu specjalistycznych detergentów

 • Ręczne polerowanie płyty z pomocą niezawodnych, wysokiej klasy środków

 • Zapalenie znicza (za niewielką, dodatkową opłatą)

 • Zakup wieńców oraz świeżych lub sztucznych kwiatów (również za niewielką, dodatkową opłatą)

 • Sadzenie kwiatów

 • Usuwanie uschniętych kwiatów i wypalonych zniczy

 • Podlewanie kwiatów

 • Malowanie liter (dzięki czemu poprawia się ich widoczność)

 • Sprzątanie po uroczystości pogrzebowej (często niesamowicie praco- i czasochłonne)

 • Ogólne sprzątanie wokół nagrobka

 • W trakcie zimy: odśnieżanie

Zastanawiasz się, skąd będziesz miał pewność, że sprzątanie grobów Gdynia zostało należycie wykonane? Po każdym zleceniu pracownicy wykonują dokładną, obszerną dokumentację fotograficzną przedstawiającą sytuację przed i po, którą następnie wysyłają drogą mailową bądź przez wiadomość MMS.

Obszar działalności firmy

Sprzątanie grobów Gdynia obejmuje główne cmentarze w tym mieście: Cmentarz Witomiński oraz Cmentarz Komunalny przy ulicy Spokojnej. Dobra znajomość ich topografii i rozmieszczenia nagrobków sprawia, że pracownicy zajmujący się sprzątaniem grobów Gdynia szybko i sprawnie znajdą ważny dla Ciebie nagrobek. Potrzebujesz wykonania usługi na innym, gdyńskim cmentarzu? Nie ma problemu: nawiąż kontakt z obsługą firmy. Z pewnością dojdziecie do porozumienia.

Ile kosztuje sprzątanie grobów Gdynia?

Ceny wszystkich produktów i usług poszły ostatnimi czasy do góry. Sprzątanie grobów Gdynia jest usługą stosunkowo tanią: kwoty startują od 100 złotych wzwyż. Wszystko zależy od tego, czy wybierzesz podstawowy zakres sprzątania grobów Gdynia, czy może ten poszerzony o mycie i polerkę. Nie bez znaczenia jest również wielkość nagrobka: pojedynczy będzie sporo tańszy od dużego, rodzinnego grobowca. Uważam, że to naprawdę niewiele jak za tak kompleksową obsługę. Firma posiada w swojej ofercie także atrakcyjne cenowo pakiety: np. sprzątanie grobów Gdynia trzy, sześć lub nawet dwanaście razy w roku! Pozwoli to na utrzymanie porządku w miejscu pochówku ważnej dla Ciebie osoby przez cały rok, a nie tylko od święta.

Chcesz wykupić usługę sprzątania grobów w mieście Gdynia?

Nie ma nic prostszego: zajrzyj na stronę https://opiekanagrobkowa.pl/, gdzie znajdziesz nie tylko niezbędne dane kontaktowe, ale także zdjęcia ze zrealizowanych wcześniej zleceń. A te naprawdę robią wrażenie! Jeżeli natomiast jesteś mieszkańcem Trójmiasta, ale niekoniecznie Gdyni, to może ucieszy Cię fakt, że sprzątanie grobów Gdynia poszerzyło zakres swojej działalności o cmentarze znajdujące się w Gdańsku! Cmentarz św. brata Alberta, św. Ignacego, Najświętszego Imienia Maryi, św. Walentego, Centralny Srebrzysko, św. Jadwigi, Oliwski, św. Wojciecha i wiele, wiele innych! Nie czekaj i nawiąż kontakt już dziś – może to początek długofalowej, owocnej współpracy? Gwarantuję, że będziesz zadowolony!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here