walentynki 50

Dzień Świętego Walentego, czyli walentynki to dzień, który spędzamy z ukochaną osobą. W tym dniu obdarowujemy się nawzajem prezentami. Co jednak kiedy nasz budżet jest ograniczony? Oto kilka ciekawych pomysłów, które kupimy do 50 złotych.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/prezenty-na-walentynki-do-50-zl/

Prezenty na walentynki do 50 zł. Co kupić 14 lutego?

W prezentach nie liczy się to jaką kwotę na nie przeznaczyliśmy, liczy się gest. Każdy z nas ma przecież swoje wydatki. Często przez to duży i drogi prezent może sprawić niemały kłopot. Zwłaszcza jeśli znamy się z partnerem/partnerką od niedawna i nawet oficjalnie nie jesteśmy jeszcze w związku. Zastanawiacie się co kupić na walentynki, aby nie obciążyć za bardzo waszego budżetu? Poniżej kilka pomysłów na prezent na walentynki do 50 zł. Z pewnością znajdziecie coś co zadowoli waszą drugą połówkę.

Wspólne wyjście

Wspólne wyjście w walentynki jest doskonałym pomysłem na spędzenie czasu, a także zaoszczędzenie kilku groszy. Spacer po parku, wyjście na lodowisko czy do kawiarni. Możliwości jest naprawdę dużo.

Wszystko tak naprawdę zależy od tego co znajduje się w naszej okolicy i jakie mamy możliwości. Warto rozejrzeć się co znajduje się w pobliżu i wybrać coś, co spodoba się zarówno Tobie, jak i Twojej drugiej połówce.

Płyta ulubionego zespołu

Płyta CD prezent, który sprawdzi się dosłownie dla każdej osoby lubiącej muzykę. Ulubiony wykonawca wydał nowy album? To świetna okazja do tego, aby zrobić swojej ukochanej osobie niespodziankę.

Jeśli płyta CD wydaje wam się Ci staromodna, możesz również rozejrzeć się za bonami do serwisów streamingowych. Taki bon można później wykorzystać i mieć dostęp do każdego utworu czy podcastu w dowolnym czasie.

Randka w domu

Randka w domu może być idealnym prezentem na walentynki kiedy odpowiednio ją zaaranżujemy. Wcale nie musi być nudna. Wspólne przyrządzenie romantycznej kolacji, Obejrzenie ulubionego serialu czy filmu pod kocem. Tego dnia możecie zrobić wszystko. Każdy z nas w dzieciństwie budował w domu ,,bazy’’. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć ją w święto zakochanych. Wystarczy do tego kilka krzeseł, kocyków, lampek ozdobnych i gotowe.

Zobacz też: http://www.diamondchand.pl/prezenty-na-walentynki-diy-co-kupic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here