Jak wybrać najlepszy salon manicure w Katowicach? Wiemy, jak go znaleźć!

Na pewno każda z kobiet interesuje się możliwościami, jakie mają najlepsze salony manicure i śledzi najnowsze nowinki, aby być na czasie i w razie potrzeby zastosować taki manicure, który wzbudzi u innych zachwyt i podziw. Prócz klasycznych odmian technik manicure, dostępne są również inne, choć nie każdy o nich słyszał. Efekty, jakie można za ich pomocą otrzymać, nierzadko zwalają z nóg, tak więc warto im się bliżej przyjrzeć.

Ciekawe techniki wykonywania manicure

Do bardzo ciekawych technik wykonywania manicure należy bez wątpienia manicure japoński oraz tytanowy. Mało się o nich mówi, pewnie dlatego tak niewiele kobiet się na nie decyduje.

Sprawdźmy ich zalety i wady:

  • manicure japoński – łączy on w sobie manicure wraz z zabiegiem pielęgnacyjnym. Znakomicie sprawdza się u kobiet, które posiadają osłabione i łamliwe paznokcie z tendencją do rozdwajania się. Zabieg polega na tym, że w płytki paznokci wmasowuje się specjalną pastę zawierającą witaminy i składniki mineralne i ostatecznie nanosi się cienką warstwę pudru, dzięki czemu paznokcie znacznie poprawiają swoją kondycję, błyszczą się i nie wymagają dodatkowych zabiegów w celu ich upiększenia. Poza tym na tę technikę warto się zdecydować nawet w przypadku jedynie samej pielęgnacji paznokci. Ten manicure wzmacnia paznokcie, odżywia je i nie wymaga innych dodatków, poza tym łatwo go wykonać i zdjąć nawet w domu. Wadą jest to, że jest to delikatny manicure, nie można przedłużyć paznokci, a aby je polakierować, należy odczekać około doby,
  • manicure tytanowy – jest to technika, która z powodzeniem może zastąpić hybrydę. Posiada te same zalety, co manicure hybrydowy, ale nie niszczy paznokci. Stosuje się proszek występujący w różnych kolorach. Sprawia, że paznokcie są naturalnie cienkie, a przy tym mocne. Wykonanie nie jest kłopotliwe i ogranicza się do naniesienia bazy, utwardzeniu jej i zanurzeniu paznokci w kolorowym pudrze, a później jego opracowania. Nie używa się do tego lampy UV. Zaletą tego manicure jest jego trwałość i bezpieczeństwo dla kobiet w ciąży, natomiast wad jest kilka, na przykład to, że proszek może osadzać się na oderwanych skórkach, przez co wyglądać nieestetycznie, usuwać go należy ostrożnie, aby nie uszkodzić paznokci i podczas noszenia można odczuwać nieprzyjemnie twarde paznokcie. Poza tym przez to, że jest dosyć trwały, to wraz ze wzrastaniem paznokci stają się widoczne odrosty, co w konsekwencji może pogarszać wygląd paznokci.

Najlepszy salon manicure w Katowicach

W zasadzie, w Katowicach znajdziemy salon manicure, który wykona tego typu manicure, ale z racji tego, że kobiety są przekonane do utartych i sprawdzonych rodzajów manicure, obawiają się eksperymentowania. Niepotrzebnie, gdyż strony jak https://www.moment.pl/paznokcie/manicure/katowice polecają salony manicure, które wykonują te usługi na takim samym poziomie jak inne zabiegi manicure. Zatem warto sprawdzić i przekonać się na własnej skórze, jak wiele zalet dają nowe techniki manicure.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here