Co trzeba wiedzieć o przedłużaniu rzęs? Skorzystaj z zabiegu świadomie!

Poddanie się zabiegowi przedłużania rzęs powinno odbyć się w pełni świadomie. Nie każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkie ryzyko niesie ze sobą nieumiejętne jego wykonanie. Zwykle w sieci czyta się o pozytywnych aspektach tego zabiegu, mało jest informacji mówiących o ewentualnych skutkach negatywnych. Cóż, nie ma się co dziwić, ponieważ jeśli zabieg zostanie wykonany w pełni profesjonalnie, nie mam mowy o niedoskonałościach. Niemniej jednak warto wiedzieć wszystko na temat przedłużania rzęs, a nasz poradnik pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czy zabieg przedłużania rzęs jest bezpieczny?

To jedno z kluczowych pytań, które stawiają klientki salonów kosmetycznych oferujących przedłużanie rzęs w Krakowie. Odpowiedź na nie wydaje się banalnie prosta. Tak, zabieg będzie bezpieczny pod warunkiem profesjonalnego wykonania. A co mamy na myśli pisząc „profesjonalne wykonanie”? Chodzi oczywiście o przestrzeganie zasad higieny w czasie pracy, doświadczenie stylistki i rzetelne wykonanie zabiegu. Zatem nasuwa się kolejne pytanie, gdzie wykonać zabieg? Tutaj kluczową dla odpowiedzi będzie analiza rynku. Ujmując prościej, należy sprawdzić kilka, kilkanaście ofert różnych salonów kosmetycznych, aby wybrać tę najlepszą. A najlepsza to nie taka, której cena czy termin realizacji zabiegu nam odpowiada, ale taka, w której ofercie widzimy podstawy do rzetelnego i bezpiecznego wykonania zabiegu.

Salon musi być więc sprawdzony i posiadać pozytywne opinie dotychczasowych klientów. Kolejną ważną sprawą są nieustanne szkolenia i kursy w zakresie przedłużania oraz zagęszczania rzęs. Oferta nie musi zawierać wszystkich dostępnych metod dla tego zabiegu, ważne, aby stylistka była w pełni profesjonalnie przeszkolona i miała bogate doświadczenie w metodzie, którą wybierzesz. To da Ci gwarancję bezpieczeństwa zabiegu i trwałego efektu.

Co może pójść nie tak?

Jeśli stylistka nie będzie przeszkolona w metodach przedłużania rzęs, o których więcej przeczytasz tutaj: http://www.wypaplani.pl/trwale-przedluzanie-i-zageszczanie-rzes-jaka-metode-wybrac/, może dojść do poważnych w skutkach powikłań. Dla przykładu, jeśli przed zabiegiem nie zostanie przeprowadzony wywiad z klientką i nie dobierze się metody odpowiedniej dla jej oczekiwań, a także możliwości względem stanu zdrowia naturalnych rzęs, może dojść nie tylko do wywołania uczulenia np. na zastosowany klej czy rodzaj rzęs. Zdarza się, że w efekcie nieprawidłowo wykonanego zabiegu dochodzi do całkowitej utraty rzęs! To niewyobrażalna tragedia dla każdej kobiety, która doskonale wie, jak kluczową rolę odgrywają one w wyglądzie.

Dlatego też decydując się na zabieg, dokonaj świadomego wyboru. Szukaj salonu do skutku, aż znajdziesz taki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Skorzystaj z rankingów oraz opinii dotychczasowych klientów, to pomoże rozwiać wątpliwości. Nie zapomnij jednak o samodzielnej analizie i doboru salonu względem własnych potrzeb i oczekiwań!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here