podsłuchy GSM

Podsłuchy GSM to praktyczne urządzenia, dzięki którym możliwe jest dyskretne pozyskiwanie informacji w szybki i łatwy sposób. Z ich pomocą rozwiejesz lub potwierdzisz swoje podejrzenia wobec niewiernego partnera lub nieuczciwego pracownika oraz skontrolujesz opiekunkę do dziecka. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup podsłuchu upewnij się, w jakich okolicznościach możesz skorzystać z takiego sprzętu. Poniżej znajdziesz niezbędne informacje na ten temat oraz propozycję trzech najlepszych podsłuchów GSM do domu i pracy.

Podsłuchy GSM – kiedy i jak używać?

Wraz z rozwojem technologicznym korzystanie z podsłuchów stało się wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W przeciwieństwie do swoich kwarcowych odpowiedników podsłuchy GSM pozwalają użytkownikowi nasłuchiwać z dowolnego miejsca na świecie. Ukrycie podsłuchu w przestrzeni domowej ułatwi kontrolę nad opiekunką, może też okazać się pomocne, jeżeli podejrzewasz partnera o zdradę – w takich sytuacjach lepiej wpierw zyskać pewność przed wkroczeniem na drogę prawną. Z kolei podsłuch w pracy to dyskretny sposób na kontrolowanie pracowników lub niepewnego partnera biznesowego.

Czy jednak podsłuchy są legalne? Krótka odpowiedź brzmi: nie. Zgodnie z polskim prawem używanie urządzeń podsłuchowych zarezerwowane jest wyłącznie dla uprawnionych służb i to wyłącznie w celu pozyskiwania dowodów dla toczącego się postępowania lub też zapobiegnięciu kolejnemu przestępstwu.

Nie oznacza to jednak, że zakup podsłuchu GSM czy innego mija się z celem. Samo nabycie tego urządzenia w Polsce jest najzupełniej legalne, dopuszczalne jest także wykorzystywanie go w celach prywatnych, czyli wyłącznie na własny użytek. Oznacza to, że pozyskane w ten sposób informacje nie mogą być wykorzystane w żaden sposób oraz udostępniane osobom trzecim.

Istnieją jednak okoliczności (głównie postępowania w sprawie przestępstw zagrażających zdrowiu lub życiu), w których sąd może uwzględnić materiały pozyskane w sposób niezgodny z prawem – potocznie mówi się o nich „owoce zatrutego drzewa”. Jeżeli udowodnienie winy nie byłoby możliwe bez użycia sprzętów podsłuchujących sędzia może uwzględnić takie „wątpliwe moralnie”. Jest to jednak mocno niepewna sprawa. Zanim zdecydujesz się na podsłuchiwanie koniecznie skonsultuj tę sprawę z prawnikiem lub prywatnym detektywem.

Skuteczne podsłuchy – Top 3

Podsłuch GSM w listwie zasilającej

Skuteczne podsłuchiwanie wymaga nie tylko czułych mikrofonów, ale i sprytnego kamuflażu. Podsłuchu GSM w listwie zasilającej – GSMBug220 posiada obie te cechy. Urządzenie zakamuflowane zostało w listwie przepięciowej, która spełnia także swoją podstawową funkcję. Bez trudu umieścisz je w dowolnym pomieszczeniu, nie wzbudzając niczyich wątpliwości.

Wysokiej klasy mikrofon zapewnia odsłuch w promieniu 10 metrów, a czerpanie z zasilania sieciowego skutkuje nieograniczonym czasem pracy. Sprzęt jest więc w każdej chwili gotowy do działania – aby rozpocząć podsłuchiwanie wystarczy zadzwonić na numer przypisany do karty SIM umieszczonej w obudowie podsłuchu. Podsłuch GSM w listwie zasilającej zapewnia skuteczne i dyskretne podsłuchiwanie w domu bez ryzyka zdemaskowania.

Podsłuch na żywo

Skuteczną alternatywą jest miniaturowy podsłuch na żywo GSM-235. W niepozornym pudełku o wymiarach zaledwie 90 × 60 × 6 mm kryje się zaawansowany mikrofon, dzięki któremu usłyszysz wyraźny dźwięk w odległości do 6 metrów. Miniaturowe rozmiary urządzenia ułatwią Ci jego ukrycie w dowolnym miejscu: na biurku, w doniczce lub żyrandolu.

Sprzęt możesz wyposażyć w różne rodzaje akumulatorów o pojemności 2400, 4200 lub 15600 mAH. Ten ostatni zapewnia nawet do 140 dni ciągłej pracy. Świetna jakość odsłuchu, globalny zasięg, niewielkie wymiary i duża wydajność baterii składają się na nowoczesny podsłuch GSM, dzięki któremu łatwo skontrolujesz dziecko lub osobę starszą, a także upewnisz się wobec swoich podejrzeń.

Podsłuch z kartą sim

Jeżeli kamuflaż w listwie, jaki zapewnia podsłuch GSMBug220 lub też niewielkie wymiary pluskwy GSM-235 to nie jest to, czego szukasz, sprawdź podsłuch z kartą sim – GSMBug240, który został ukryty w myszce komputerowej. Sprzęt taki znakomicie wtopi się w otoczenie biurowe – myszka jest w pełni funkcjonalna, zaś jej wygląd niczym nie wyróżnia się na tle podobnych, zwyczajnych urządzeń. Tym samym jest to znakomity sposób na kontrolę pracownika.

Zasięg mikrofonu to 5 metrów – dystans ten w zupełności wystarczy, aby zebrać wszystkie dźwięki w otoczeniu stanowiska komputerowego. Ten podsłuch GSM czerpie moc z zasilania sieciowego, więc nie musisz przejmować się brakiem mocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here