Sushi w Lublinie

Zamiast niedzielnego domowego obiadu czy imieninowego przyjęcia, możemy zaproponować najbliższym coś egzotycznego – i to zarówno na mieście, jak i zamawiając dostawę do domu. Lublin sushi słusznie uznaje za wspaniały wybór na urozmaicenie rodzinnego spotkania! Nie tylko zjemy coś ciekawego i pysznego, ale oszczędzimy sobie godzin spędzonych w kuchni przy gotowaniu i zmywaniu. Co najlepiej będzie wybrać, by cała rodzina była zachwycona?

Sushi – gotowy zestaw, czy własny wybór?

Zamawiając sushi na rodzinne spotkanie, mamy do wyboru dwie możliwości: możemy zdecydować się na któryś z gotowych zestawów, albo wybierać poszczególne pozycje z menu. Jeżeli wśród naszych gości lub domowników jest ktoś, kto ma szczególne upodobania, warto wybrać coś specjalnie pod indywidualny gust! Z kolei w przypadku alergii pokarmowych, także warto zdecydować się na coś, co będzie dostosowane do danego problemu. Wybór zestawu daje nam z kolei gotowy, ciekawy i szeroki wybór różnych typów sushi. Pozwala to każdemu uczestnikowi rodzinnego spotkania spróbować więcej różnych ciekawych smaków. Dobre restauracje, w Lublinie sushi można polecić na przykład w Takushi Ramen & Sushi (https://www.takushisushi.pl/), oferują specjalne zestawy, na przykład nie zawierające surowej ryby (tylko ryby pieczone, tofu lub warzywa) albo z wszystkimi kawałkami w cieście tempura. Każdy znajdzie więc coś „dla siebie”. Przy okazji, cena zestawów zwykle jest korzystniejsza niż indywidualnych porcji.

Co oprócz sushi można zamówić na rodzinne spotkanie?

Moda na sushi Lublin opanowała już kilka lat temu, jednak kuchnia japońska ma zdecydowanie więcej ciekawych dań do zaoferowania! Uzupełnijmy rodzinną ucztę z sushi o inne, rzadziej spotykane smaki, a nasi goście będą w pełni zachwyceni. Spróbujmy na przykład oferowanych przez Takushi Ramen & Sushi zup miso lub wspaniałego, tradycyjnego ramenu. Ta druga propozycja to może być świetny pomysł na kreatywne i ciekawe zastąpienie tradycyjnego niedzielnego rosołu! Ciekawym przeżyciem dla naszej rodziny może być także spróbowanie sashimi albo tatarów (z serioli, tuńczyka czy łososia). Wspaniały, delikatny smak świeżych ryb to może być coś, co zamieni rodzinne spotkanie w niezapomniane kulinarne przeżycie! Warto spróbować też tempury, czyli japońskiego sposobu na smażenie w cieście. Przyrządzone w ten sposób warzywa czy krewetki nie mają sobie równych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here