zęby

Protetyka jest działem stomatologii zajmującym się odtwarzaniem zgryzu po utraceniu zębów lub bo uszkodzeniu ich w znaczący sposób. Braki w uzębieniu często bywają przyczyną wycofania się z życia towarzyskiego jak i większą nieśmiałość np. w pracy. Wiele osób przywiązuje dużą wagę do wyglądu. Obecnie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik możemy odbudować zniszczone zęby w taki sposób, że osoby postronne nie będą w stanie zauważyć, że zęby były naprawiane.

Warto skorzystać z usług doświadczonego gabinetu, w którym lekarze stawiają zdrowie pacjenta na pierwszym miejscu. Takie miejsce to właśnie protetyk we Wrocławiu Aldent. W placówce dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych lekarze z najwyższą starannością podchodzą do każdego pacjenta.

Na stronie https://www.aldent.wroclaw.pl/pl/uslugi/protetyka/ możemy zapoznać się z pełną ofertą gabinetu stomatologicznego. Gabinet Aldent protetyk Wrocław oferuje między innymi usługi takie jak wykonywanie koron pełnocermicznych, oraz koron porcelanowych które bazują na tlenku cyrkonu. Standardowo zabieg taki składa się najczęściej z dwóch wizyt. Podczas pierwszej zostaje zeszlifowany ząb pod znieczuleniem. Sprawia to że zabieg jest bezbolesny. Po przygotowaniu zęba lekarz pobiera odcisk, dzięki któremu technik będzie w stanie wykonać koronę. Na drugim zabiegu korona jest montowana. Dodatkowo gabinet wykonuje mosty porcelanowo-metalowe jak również uzupełnienia bezmetalowe. Kolejną oferowaną usługą jest wykonywanie licówek ceramicznych.

Gabinet wykonuje również usługi z zakresu protetyki czynnościowej. Dzięki nim można ocenić w jakim stanie są stawy skroniowo-żuchwowe pacjenta, raz ocenić pracę mięśni które odpowiadają za funkcjonowanie żuchwy i warunki zwarciowe. Istnieje również możliwość wykonania rekonstrukcji protetycznych stałych i ruchomych. Plan leczenia zostaje opracowany na podstawie pomiarów zwarcia które wykonywane są na miejscu.

Poza usługami z zakresu protetyki w gabinecie Aldent wykonywane są inne zabiegi takie jak podstawowe leczenie próchnicy czy wybielanie zębów, a kończąc na zaawansowanych zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej. Gabinet posiada własny sprzęt radiologiczny. Dzięki czemu pacjenci mogą zaoszczędzić czas nie musząc jeździć pomiędzy różnymi placówkami przed wykonaniem zabiegu.
Korzystając z usług gabinetu stomatologicznego Aldent możemy być pewni, że oddajemy się w najlepsze ręce. Świadczą o tym liczne rekomendacje. Lekarze w gabinecie stale poszerzają wiedzę biorąc udział w konferencjach i szkoleniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here