Na co zwracać uwagę, kupując meble na wymiar

Meble projektowane pod konkretny wymiar mieszkania są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych w Polsce, zwłaszcza jeśli mowa o właścicielach mieszkań stosunkowo nieforemnych, które należy optymalnie zagospodarować. Jak wybrać firmę realizującą takie zlecenia i na co zwrócić uwagę?

Wybór firmy projektującej meble na wymiar

Przed dokonaniem decyzji o tym, jaka firma ma wykonać dla nas meble na wymiar, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Po pierwsze sprawdźmy doświadczenie tej firmy i przejrzyjmy jej dotychczasowe portfolio. Uznane na rynku marki projektujące meble jak np. https://www.fabrykamebli.pl/ budowały swoja renomę poprzez dziesiątki, setki czy tysiące zleceń, a ich doświadczenie jest dla nas, jako nowych klientów, niejako gwarantem jakości wykonania takich mebli. Po drugie upewnijmy się w jakim czasie firma realizuje zamówienia i czy będziemy czekać na projekt krótko (jak choćby 14 dni w przypadku Fabryki Mebli) czy długo – bo to również ma duże znaczenie.

Dodatkowo zadbajmy o umowę, w której będzie wypisany zakres obowiązków i świadczeń, jakie ma dla nas zrealizować wybrany producent, tak, by mieć na papierze wszystko, na co się wspólnie umawialiśmy.

Internetowe konfiguratory mebli na wymiar

Wybierając konkretne meble na wymiar, dobrze jest wykorzystać praktyczne, internetowe konfiguratory takich mebli. Tego rodzaju narzędzia dostępne są online od ręki i pozwolą nam szybko zdecydować o wszystkich szczegółach zamawianych mebli. Czy szafki z działu meble kuchenne na wymiar mają otwierać się w prawo czy w lewo? A może do góry? Czy wolimy fronty zabudowane czy przeszklone? Czy dla obniżenia kosztów chcemy mieć wyłącznie drewniane fronty, a tył szafek i ich szczyt może być wykonany z innego materiału? Wszystkie takie informacje można zaznaczyć w konfiguratorze np. w w/w Fabryce Mebli, dzięki czemu jeszcze przed złożeniem zamówienia, będziemy mieć pełny ogląd tego, co jest nam potrzebne, a z czego możemy zrezygnować, płacąc tym samym mniej za całą wykonaną usługę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here